DENEBUNU

www.denebunu.com

Denebunu Nedir?

Sen de bizim gibi yeni ürünler keşfetmeyi ve satın almadan önce denemeyi sever misin? Dünyanın önde gelen markalarının ürünlerini satın almadan önce denemen, ve denediğin ürünlerle ilgili fikirlerini paylaşman için Denebunu’yu kurduk!

Denebunu Ücretsiz Kutular

Ayda 1 kez, çoğunluğu deneme boy olan, kimi zaman da orjinal boy ürünlerden oluşan kutularımız üyelerimizin profiline uygunluğuna göre sunulmaktadır. Profilini ne kadar doldurursan, ürün deneme şansın o kadar artacaktır. Sadece ilgi alanları değil; yaş, cinsiyet, alışveriş alışkanlıkları, kısacası seni yakından tanımamız için oluşturduğumuz ankette yanıtladığın her soru profilini oluşturmaktadır. Bu ücretsiz ürünler, işbirliği yaptığımız markaların ürünlerini denettirmek istedikleri hedef kitleye, bize iletmiş oldukları kriterlere göre sunulmaktadır. Anketimizde bize iletmiş olduğun bilgiler ve daha önce almış olduğun Denebunu Ücretsiz Kutuları sunacağımız kutuların içeriklerine etki edebiliyor, bu nedenle üyelerimizin kutularından farklı marka ve ürünler çıkabiliyor.

Profiline uygun ürünler olduğunda sana e-posta ile bilgilendirme yapıyor ve sitemizden ücretsiz talep etmeni rica ediyoruz. Ücretsiz deneme ürünlerimiz büyük ilgi görüyor, bu yüzden sana uygun ürünler sunulduğu zaman acele etmeni ve ürünler tükenmeden ”Ücretsiz Kutular” sayfasından talep etmeni rica ederiz.

Denebunu’da deneyeceğin ücretsiz ürünler ile ilgili fikrini duymak için sabırsızlanıyoruz. Denebunu’da denediğin ürünlere ait ürün yorumlarını eksiksiz doldurman gelecek kutuları görme şansını arttıracaktır.

Denebunu Exclusive Kutular

Denebunu Ücretsiz Kutuların yanı sıra, sadece seçkin markaların Lüks Tüketim & Kozmetik ürünlerden oluşan Denebunu Exclusive kutularımız uzun süreli bir ürün deneyimi elde etmen için seni bekliyor! Ücretsiz kutulara kıyasla, Exclusive kutularımızda birkaç kere deneyebileceğiniz ve bir süre kullanabileceğiniz ürünler bulunur, bu ürünler kimi zaman seyahat boyu, kimi zaman da orijinal boy ürünlerden oluşur.

Exclusive kutularımız ücretli ve stoklarla sınırlıdır, ve yine profilinin uygunluğuna göre sunulmaktadır. Denebunu Exclusive Kutularımızdaki ürünlerle ilgili ürün yorumlarını eksiksiz doldurman, gelecek kutuları görme şansını arttıracaktır. Profiline uygun ürünler olduğunda sana e-posta ile bilgilendirme yapıyor ve sitemizden Exclusive bölümünden satın almanı rica ediyoruz.